Laisaare matkad

Mina olen Väino Laisaar – seikleja, automatkaja ning matkasarju tootev reisioperaator. Ma olen seigelnud terve elu… nüüd seiklen lihtsalt suuremates mastaapides. Aga siis, kui ma just parasjagu kusagil ära pole, on minu suureks kireks kodumaised motoriseertud kondamised ning väiksemad teed, mis viivad välja kõikvõimalikesse põnevatesse, ilusatesse ja toredatesse kohtadesse. Seesugusest teevalikust kerkivad esile pigem teadmatusest innustust saavad lummavad emotsioonid, mis mässivad kogu ettevõtmise sulnisse ja kergelt möödapääsmatusse seiklushõngu ja avastamiskirge.

Olen erinevate seikluste ja sõitude tarbeks juba aastaid põnevaid radu teinud. Ikka selleks, et propageerida kodumaiste põnevate kohtade ja teede avastamist.

Auto/moto-turism on üks mugavamaid ning ehk ka soodsamaid matkavorme, mille käigus saab koos sõprade või perega tutvuda nii kauni kodumaa kui ka suure ja laia maailmaga. Vaja on vaid veidi pealehakkamist ning enamasti ka mõnusat seltskonda, sest koos on hea ja ebasobivat sõidukit, kui sellist, pole olemas. Kui pealehakkamist on, saab matkata kõigega. Päriselt!

Nüüd oleme koostöös bikerent.ee-ga teinud asja veelgi lihtsamaks. Rendime uute avastuste tarbeks tsikli, varustuse ja kogu muu vajaliku mudru ning anname kaasa minu poolt koostatud põnevate teede ja vaatamisväärsustega vääristatud rajad, mida mööda oma kaunis päev meeldejäävaks sõita.

Valikus on päevased ning mitmepäevased rajad. Vali vaid suund ja anna gaasi!