Sidesüsteem Sena 30K

Hind: 10EUR päev

Saad suhelda teiste sõitjatega, kuulata muusikat, vastu võtta ja teha telefonikõnesid. Lisaks saad kasutada navigatsioonirakenduste nagu Waze või Google Maps hääljuhiseid  ekraanilt kaardi ja juhiste vaatamise asemel.

30K on uusim sidesüsteem Sena tootevalikus. Sellel on uudne Sena Mesh Intercom™ tehnoloogia, mis võmaldab suhelda lõpmatul hulgal teiste 30K kasutajatega kuni 1,5 km pikkusel alal.
Paranenud on ka kõne kvaliteet. Juhul kui üks grupi liige väljub levialast, säilib ühendus ülejäänutega ning samal ajal toimub väljunud grupi liikme otsing, ning levialasse naasmisel automaatne ühendumine. Enam ei pea muretsema, et seoses ühe grupiliikme levialast väljumisega kaotate side ka teiste kettühenduses olevate grupi liikmetega.

Privaatselt on võimalik suhelda kuni 16 liikmega, kellele saab lisada lõpmatul hulgal “külaliskuulajaid”. Privaatse grupi levialaks on kuni 2 km. Sõites grupis kus on 5 ja enam liiget võimaldab Mesh Intercom™ tehnoloogia ideaaloludes suhelda kuni 8km pikkusel alal.

Küsi lisa